+37068656132 info@gamyboslinija.lt

Segmentiniai vartai

 

Hörmann M-grioveliai
Madingi vidutinio dydžio grioveliai – Labai patrauklu ir modernu

LTE 40, EPU 40 ir LPU 40 vartai su M-grioveliais

Hörmann vartus su grioveliais Jūs atpažinsite iš visiškai tolygaus griovelių padalijimo. Atstumas tarp griovelių tiksliai nustatomas pagal vartų aukštį, o Hörmann vartai niekada nedurstomi iš gabaliukų.

Jūs galite pasirinkti trijų tipų garažo vartus su M-grioveliais:

 • Vienasieniai vartai ETE 40 už palankią kainą tinka neapšiltintiems garažams, kuriems nebūtina ideali šilumos izoliacija.
 • Dvisieniai garažo vartai EPU 40 dėl 42 mm storio vartų segmentų sutvirtinimų yra labai stabilūs ir idealiai tinka garažams, kur būtina šilumos izoliacija.
 • Aukštos kokybės dvisieniai garažo vartai LPU 40 yra pagaminti iš 42 mm storio vartų segmentų, todėl pasižymi optimalia šilumos izoliacija, o torsioninių spyruoklių technikos dėka vartai ypatingai lengvai ir tyliai juda.

Dvisieniai šilumą izoliuojantys vartai idealiai tinka garažams, kur būtina gera šilumos izoliacija, kai Jūs naudojate savo garažą kaip darbo patalpą arba iš garažo yra įėjimas į namą, o taip pat reikalingas didesnis stabilumas ir tylus vartų judėjimas. Šie standartiniai Hörmann garažo vartai yra tiekiami baltos spalvos, 15 pagrindinių spalvų ir maždaug 200 spalvų pagal RAL paletę. Standartiniai ETE 40 vartai yra baltos spalvos.

ETE 40 su M-grioveliais, vienasieniai – Woodgrain-paviršius
Plotis iki 3000 mm
Aukštis iki 3000 mm

EPU 40 su M-grioveliais, dvisieniai – Woodgrain-paviršius
Plotis iki 5000 mm
Aukštis iki 3000 mm

EPU 40 su M-grioveliais, dvisieniai – Silkgrain®-paviršius
Plotis iki 5000 mm
Aukštis iki 3000 mm

 EPU 40 su M-grioveliais, dvisieniai – Decograin® „Auksinis ąžuolas“
Plotis iki 5000 mm
Aukštis iki 3000 mm

LPU 40 su M-grioveliais, dvisieniai – Woodgrain-paviršius
Plotis iki 5500 mm
Aukštis iki 3000 mm

LPU 40 su M-grioveliais, dvisieniai – Silkgrain®-paviršius
Plotis iki 5000 mm
Aukštis iki 3000 mm

Trys armosferos veiksniams atsparūs vartų paviršiai:

 • Woodgrain-paviršius
  Ant šio tvirto medžio struktūros paviršiaus su originalia medžio rievių pjūvio imitacija net ir mažiausi įbrėžimai nepastebimai pataisomi.
 • Silkgrain®-paviršius
  Šis lygus kaip šilkas, elegantiškas paviršius yra labai lengvai valomas.Išorinė medžiaga yra sutvirtinta maždaug 25 % tam, kad ir didelių išmatavimų vartai išliktų stabilūs.
 • Decograin® paviršiai „Raudonmedis“ ir „Auksinis ąžuolas“
  Medžio imitacijos plieninių segmentų paviršiai savo unikalios išvaizdos ir rievių dėka perteikia medžio išskirtinumą.

Hörmann automatiniai vartai siūlo Jums ir Jūsų šeimai daugiau komforto ir saugumo. Vienas mygtuko paspaudimas ir Jūs netgi vėjuotu ir lietingu oru saugiai įvažiuosite į garažą.

Saugumas Jums ir Jūsų šeimai

 • Saugumas pagal Europos normą 13241-1: Standartiniai vartai turi apsaugas nuo pirštų prispaudimo, pirštų privėrimo šoninėse staktose ir vartų kritimo.
 • Hörmann siūlo Europoje patentuotą sistemą: Vartų užsklendimą pavarų kreipiančiosiose. Uždarius vartus jie automatiškai užsirakina ir tokiu būdu apsaugo nuo nepageidaujamo vartų atidarymo.
 • Hörmann vartai ir pavaros atitinka TÜV saugumo garantą.

Kokybė be kompromisų:
Sertifikatu įvertinta kokybė su ilgalaike garantija. 10 metų garantija Hörmann segmentiniams vartams, 5 metų garantija automatikai.

Automatika valdomi vartai

Nes taip yra komfortabiliau ir saugiau
Hörmann garažo vartus su pavara Jūs valdysite taip pat nesudėtingai, kaip ir savo televizorių. Vieno mygtuko paspaudimas ir Jūs darganos metu saugiai, patogiai ir nesušlapę įvažiuojate į garažą. Tamsiu paros metu tai yra žymiai saugiau. Hörmann garažo vartai kartu su automatika yra suderinti dar gamykloje, patikrinti ir turi TÜV saugumo garantą. Pasirinkite vieną iš šiuolaikiškų Hörmann pavarų – galingą SupraMatic arba pavarą ProMatic už palankią kainą.

Funkcijos ir saugumas

 • Hörmann patentą Europoje turinti vartų užsklendimo sistema pavarų kreipiančiosiose. Uždarius vartus jie automatiškai užsirakina ir tokiu būdu yra apsaugoti nuo nepageidaujamo vartų atidarymo.
 • Radijo valdymo dažnis 868,3 MHZ su stabiliu veikimo nuotoliu.
 • 4-ių mygtukų rankinis siųstuvas su daugiau nei 1 bilijonu apsauginių kodų.
 • Integruotas imtuvas.
 • Patentuotas krumpliuotas diržas visiškai nereikalauja techninės priežiūros.
 • Labai lengvas vartų judėjimas, greičio sulėtėjimas.
 • Patikima išjungimo automatika sustabdo vartus, atsiradus kokiai nors kliūčiai.
 • Avarinis atrakinimas iš vidaus.
 • Nesudėtingas montavimas. Viskas tiksliai paruošta.

Patentuota užsklendimo sistema nuo nepageidaujamo vartų atidarymo

Hörmann patentuota visoje Europoje vartų užsklendimo sistema pavarų kreipiančiosiose. Uždarius vartus jie automatiškai užsirakina ir tokiu būdu apsaugo nuo nepageidaujamo vartų atidarymo. Ši sistema yra mechaninė ir visuomet veikia. Elektra nereikalinga!

Pavara SupraMatic

Galinga pavara SupraMatic turi daug papildomų funkcijų, o jos atsidarymo greitis siekia 22 cm/s. Ji yra skirta garažų vartams iki 5500 mm pločio ( taip pat medniniams vartams bei vartams su durimis juose), esant maksimaliai 25 vartų darinėjimo ciklams per dieną. Daugiau informacijos rasite puslapyje „Automatika“.

Pavara ProMatic

Pavara ProMatic už palankią kainą, atsidarymo greitis apie 14 cm/s. Ši pavara tinka garažams su dviem automobilių stovėjimo vietomis iki 5000 mm pločio, kai vartų paviršius ne didesnis nei 10 m2 . Pavara ProMatic Akku yra skirta garažo vartams be elektros srovės įvado. Daugiau informacijos rasite puslapyje „Automatika“.

[:en]Information is getting ready[:]


Scroll to Top